אריזה והובלה - לעבור מבלי לשבור את הכלים

מעבר דירה הוא תמיד יום לחוץ, מעצבן, ארוך ומתיש. למעשה, גם הימים שלפני המעבר הם לא קלים, במיוחד אם מדובר על בית שגרתם בו במשך שנים ארוכות, צברתם בו זיכרונות, פריטים, רכוש והמון דברים שלא תרצו לזרוק או להשאיר מאחור, אלא לקחת אתכם הלאה, אל היעד הבא, אל המקום שמעתה ואילך תקראו לו בית. גם מעבר משרדי, שהוא פחות סנטימנטאלי ויותר רציונאלי, דורש הקפדה על בטיחות ושלמות הפריטים המועברים, בהם מחשבים, מדפסות, ריהוט יקר, מכשור מקצועי או כספות הדרושות לשם הגנה על רכוש יקר וחשוב, כך שחשוב לוודא כי מי שיעביר עבורכם את הרכוש, הפריטים והארגזים מהמקום הישן למקום החדש, יהיה בעל יכולות אריזה והובלה מוכחות, אמינות ומקצועיות לעילא.

שמירה על שלמות הרכוש, בעת העברתו מנכס אחד למשנהו, לעיתים תוך נסיעה בכבישים לא כבישים ובדרכים שאינן סלולות לחלוטין, בכבישים סואנים המצריכים, לא פעם, עצירות פתע ובלימות חירום, ובמשאיות בעלות נפח תכולה עצום המביא לידי כך שהארגזים ניידים ויכולים לזוז ממקומם במהלך הנסיעה, צריכה להיות נר לרגלי כל מוביל וכל מי שעוסק בתחום של אריזה והובלה של משאות ותכולת בית או משרד.

חברת אלכסו הובלות, כחברה ותיקה, מקצועית, אמינה ובעלת מודעות גבוהה לכל צרכי הלקוח, שמה לה כבסיס את השמירה וההגנה על הרכוש והפריטים יקרי הערך שקיבלה מלקוחותיה והם, מצידם, סמכו את ידם עליה שתבצע את עבודתה נאמנה ותעביר את הארגזים, הרכוש והפריטים בשלמותם ובמלואם אל עבר היעד החדש. לשם ביצוע פעולות אריזה והובלה מושלמות, משתמשים מקצועני ההובלות של אלכסו הובלות בארגזי הקרטון האיכותיים ביותר הקיימים בשוק, בעוביים ובגדלים שונים, המתאימים לכל פריט ולכל רהיט, מקטן ועד גדול, בניילונים עם בועות אוויר (פצפצים) בעלי שלוש שכבות חסינות היעילות מאוד לשם אבטחת פריטים שבירים או עדינים, בניילונים נצמדים למצעים, ריפודים וריהוט, השומרים על ניקיון וסטריליות ובכל מוצר אחר שיכול לסייע למובילים במשימות אריזה והובלה של פריטים ממקום אחד למשנהו.

חברת הובלות מקצועית ואיכותית יכולה, וצריכה, לספק ללקוחותיה את השירות המושלם והאופטימאלי בכל מה שקשור להעברת רכוש ממקום למקום, והדבר כולל גם שירותי אריזה, מעבר לשירותי ההובלה המובנים מאליהם. עובדי חברת אלכסו הובלות ישמחו לסייע ללקוחות לארגן את רכושם בצורה בטוחה, נכונה, מוגנת ומסודרת, כך שלא רק שהפריטים יגיעו בשלמותם וללא פגע, אלא שאף הסידור מחדש שלהם, בנכס החדש, יהיה פשוט, קל ונעים, כי אין כמו להיכנס למקום חדש ברגל ימין, בחיוך ובשלווה, ולהתחיל את המסע החדש ואת ההרפתקה המרגשת בסדר גמור, תרתי משמע.

ומה לגבי המחיר? האם לא כדאי לסדר ולארוז לבד ולחסוך את מאות השקלים שבוודאי יידרשו? אין ספק כי שירותי אריזה והובלה יהיו מעט יקרים יותר משירותי הובלה בלבד, אך אם הפסנתר או המקרר ייארזו בצורה מקצועית, אם תיבת התכשיטים היקרה תיעטף כראוי ואם הכול יגיע כמו חדש ליעדו, הדבר בהחלט יצדיק את העלות.חברת אלכסו מאחלת לכם הובלה קלה ונעימה! צור קשר

 

כל הזכויות שמורות לאלכסו הובלות - חברת הובלות בכל הארץ, הובלת דירה, הובלת דירות לסטודנטים - מפת האתר
האתר נבנה ע"י אופיר בניית אתר תדמיתי ו- קידום אתרים באינטרנט. עיצוב האתר ע"י Adwd.net .