הובלה בזול - מי צריך הובלה זולה?

אנחנו רוצים שירות איכותי, בכל תחום, בכל נושא ובכל מקום בו אנו מתבקשים לשלם עבור מוצר או פעולה כלשהי. עבור חלקנו, שירות הלקוח, כלומר אנחנו, הוא דבר מובן מאליו שלא צריך להקדיש לו תשומת לב רבה מדי ולחילופין, כאשר אנו מקבלים שירות ברמה לא מספיק נאותה לדעתנו אנו יודעים להפוך עולמות ולדווח לכל סביבתנו על המחדל. מסיבה מסוימת, בעוד שעבור עבודה שאנו מבצעים אנו מבקשים למקסם את העלות ואת סך הרווח שלנו, הרי שעבור שירותים שאנו מבקשים לקבל, אנחנו תמיד נשאף לשלם פחות, וקבל כמה שיותר במחיר זול ונמוך ככל האפשר, תוך שימוש בכל הטריקים השיווקיים המוכרים של מעבר למתחרים, אופציית הרכישה האינטרנטית והעברת ההמלצה ל-500 החברים בפייסבוק.

כאשר מדובר על העברת רכוש בין אתרים ובין נכסים, לעיתים קרובות הובלה בזול היא הובלה שמשמעותה שימוש בארגזי אריזה מאיכות נמוכה יותר, צוות מובילים איכותי פחות, שימוש ברכבים פחות יציבים ואמינים וכמובן פחות שימת דגש על בטיחות ההובלה ושלמות הפריטים ורצון יתר לסיים את העבודה ולמהר לפרויקט הבא.

לקוחות חברת אלכסו הובלות, לעומת זאת, יודעים כבר כי ניתן לקבל את השירות האידיאלי המושלם, את צוותי ההובלה המקצועיים ביותר ואת האמינות הגבוהה ביותר גם במחירים אטרקטיביים וידידותיים, אשר אינם בגדר של הובלה זולה אלא בקריטריונים של הובלה בזול. אנו יודעים כי מעבר דירה או עסק הוא עניין יקר ולא פשוט ונעשה, כמיטב יכולתנו, להקל על הזקוקים לעזרתנו, גם ברמה הלוגיסטית והארגונית, גם ברמה המעשית והפרקטית וכמובן גם ברמה הכלכלית.

בכל מקרה, כמו בכל תחום שבו יש שוק תחרותי, פתוח ומשוכלל, גם בתחום ההובלות רצוי לערוך סקר בין מספר מובילים, חברות וגופים מקצועיים על מנת לקבל את הצעת המחיר ואת הצעת העבודה הזולות והאיכותיות ביותר, חשוב לשים לב על הנקודות הקטנות והסעיפים הקטנים בכל הצעה. זמני הגעה לנקודת המוצא, סיוע בארגון ובאריזת הרכוש, תוספות מחיר לקומות עליונות וקיום ביטוח לגבי שלמות הרכוש והגעתו בזמן ובבטחה לנקודת היעד. אם אנו מתעקשים על הובלה בזול, הרבה פעמים נידרש להתמתן בדרישות שלנו מבחינת הסעיפים הקריטיים, דבר שעלול לעלות, בסופו של יום, ביוקר.

יש כמה דרכים מקובלות להוזיל עלויות הובלה מלכתחילה והן מתחילות בצמצום מספר הפריטים הזקוקים להובלה ומסתיימות בבחירת יום ההובלה. ימי שישי, למשל, תמיד יהיו יקרים יותר מימי חול והובלות קיץ תמיד יהיו יקרות יותר מאשר הובלות חורף. נסו להעביר כמה שיותר פריטים בצורה עצמאית, לארוז את הפריטים הקטנים והארגזים הפחות חשובים לבד ולהשאיר לחברת ההובלה רק את הריהוט היקר, הכבד ואת הפריטים העדינים הזקוקים לאריזה ולהובלה מקצועיות.

חברות גדולות, המעסיקות ציי רכב ואלפי עובדים, יתקשו ברוב המקרים להוזיל מחירים ועלויות ותהיינה הרבה יותר קשוחות מבחינה זו ואילו חברות פרטיות, שאינן מחויבות לפקידות, טלפניות וצוותי מכירות, יוכלו לבצע הובלה בזול ביתר קלות.חברת אלכסו מאחלת לכם הובלה קלה ונעימה! צור קשר

 

כל הזכויות שמורות לאלכסו הובלות - חברת הובלות בכל הארץ, הובלת דירה, הובלת דירות לסטודנטים - מפת האתר
האתר נבנה ע"י אופיר בניית אתר תדמיתי ו- קידום אתרים באינטרנט. עיצוב האתר ע"י Adwd.net .