הובלה לסטודנטים - הובלה אקדמאית

לא צריך משאית ענקית, לא צריך צוות של שלושה סבלים ומנהל עבודה ואפילו לא צריך צוות אורזים ומלא קרטונים, כאשר מי שזקוק להובלה הוא סטודנט, הכל הופך להיות פשוט יותר עבור המובילים ועבור החברות המספקות שירותי הובלה לסטודנטים, מתוך ראייה עסקית טהורה ובריאה של מה שזול ופחות רווחי עכשיו, יהפוך, בשאיפה, למשמעותי ולגדול יותר בעתיד.

כל נותני שירותי הובלה לסטודנטים תפרנים, וכחנים ומתמקחים על שקלים בודדים, בודאי הבינו את מה שמבינים הבנקים הגדולים, חברות הסלולר וגם חברות הביטוח למיניהן כאשר הם פורסים בפני הסטודנטים עולם ומלואו של מבצעים, הטבות והנחות מפליגות למרות שולי הרווח הנמוכים, אם בכלל ישנם, הטמונים במצבם הנוכחי. הראיה היא לטווח ארוך יותר, כאשר הסטודנט הצעיר למנהל עסקים יהפוך למנהל בכיר וכאשר הסטודנטית לתקשורת תיקלט בגוף תקשורת משמעותי וגדול ותתחיל לצבור הכנסות, רכוש וציוד יקר, ואז גם ההובלות יהפכו לתכופות יותר, משמעותיות יותר וכמובן שגם רווחיות יותר.

ההנחות והמבצעים של עכשיו הם הדרך לשוות שירות, מוצר ויכולות לצרכני העתיד ושווה להשקיע, גם אם מדובר על הכנסה שולית וקטנה של העברה בטרנזיט ושל ארבעה או חמישה ארגזי בגדים וכלי מטבח, באיכות ההובלה לסטודנטים ובשירות המקצועי, האדיב והישר ביותר גם בכדי לצבור נתח שוק חדש ופוטנציאלי, גם כדי לצבור מוניטין טוב וגם כדי להיכנס לתודעתו של הלקוח הצנוע ולהרוויח את הכרת התודה שלו מאוחר יותר, כאשר יצטרך להמליץ לחבר, ירצה לעבור שוב או יעמוד בפני צורך משמעותי ורחב יותר הדורש הובלה, כמו פרויקט יום סטודנט או אירוע גדול אחר.

ההמלצה שלנו, לכל חברת הובלות רצינית, המכבדת את עבודתה ואת עצמה, היא להשקיע גם בפלח של הובלה לסטודנטים ולא לזלזל אפילו בצרכים המינימליסטיים שלהם בזמן היותם צעירים וחסרי ציוד כבד ורב, כי מי יודע מה יילד יום ולמה הם יהפכו בעתיד. השקעה בהווה מובילה, תרתי משמע, להצלחה בעתיד.חברת אלכסו מאחלת לכם הובלה קלה ונעימה! צור קשר

 

כל הזכויות שמורות לאלכסו הובלות - חברת הובלות בכל הארץ, הובלת דירה, הובלת דירות לסטודנטים - מפת האתר
האתר נבנה ע"י אופיר בניית אתר תדמיתי ו- קידום אתרים באינטרנט. עיצוב האתר ע"י Adwd.net .